Я не бачу як взагалі може виграти хтоь інший як не Іспанія. По складу звичайно Франція, Англія виглядають непогано, але командна гра дуже слабка.
Також хочеться, щоб якомога краще зіграли Норвегія, Нідерланди. Давно хочу, щоб Корея або Японія кудись далеко пройшли.
Проти кого вболіватиму – проти всіх оцих недозбірних, які мало того, що на халяву отримали путівки, так грабть виключно за рахунок громадян інших країн (по типу Кюрасао, ДР Конґо і т.п.) – одиниці в складі, хто народився в своїй країні. Проти всіх любителів грати товариські матчі з рашкою – Катар, Єгипет, Іран (ну тут само собою), Йорданія.
Я взагалі не прихильник отих всіх “казок” і “чуд”, тому хочу щоб всі африканці-азіати по-максимуму провалилися, як і взагалі ЧС вийшов провальним, щоб швидше Інфантіно вигнали і посадили