Вам вже є 21 рік?
Доступ до матеріалів сайту дозволено лише повнолітнім особам. Підтверджуючи свій вік, ви погоджуєтесь з правилами перегляду контенту.
Трохи зачекайте!
Виглядає так, що вам поки зарано до нас. Повертайтеся, коли святкуватимете свій 21-й день народження! 🎂
Переказ прийшов з P2P Terminala що це таке? - UAPOKER

Головна сторінка Форум Спілкування Переказ прийшов з P2P Terminala що це таке?

  • Переказ прийшов з P2P Terminala що це таке?

    Розміщено evgezhka justdoit - 16 Травня, 2026 в 19:36

    Добрий день, скажіть, будь ласка, чи можуть виникнути проблеми, якщо мені переказали гроші на мою картку Приват24 через Terminal P2P. Сума невелика — 2500 грн. Я продав на сайті скіни CS2 на суму 2500 грн, і гроші надійшли як переказ від Terminal P2P Lviv. У призначенні вказано, що це переказ особистих коштів. Дякую.

    Kobra відповів 2 тижні, 1 день тому 8 учасників · 9 Відповіді
  • 9 Відповіді
  • podoloboq

    Учасник
    17 Травня, 2026 в 07:00

    добре, шо всьо добре👍

  • Fring

    Учасник
    17 Травня, 2026 в 09:03

    Не можуть. Питання можуть виникнути якщо дуже багато переводів і на великі суми, а за таке навіть не переймайтесь.

  • Celebras

    Учасник
    17 Травня, 2026 в 12:00

    Финансовый мониторинг отслеживает транзакции от 5000 грн если ничего не изменилось.

    Или если лимиты завышены и переводов очень много, но сейчас этим занимается ИИ.

    Так же разные банки по разному проводят аналитику, лимиты и мониторинг может отличатся.

    • RedAlert

      Учасник
      17 Травня, 2026 в 14:43

      Не зовсім так. Якщо робити багато однотипних переказів( наприклад 5 операцій по 500грн за день) це легко попадає під фін моніторинг

      • just_smarty77

        Учасник
        21 Травня, 2026 в 13:25

        В них там є декілька рівнів авто-фільтрів. Самий базовий – 50тис грн в місяць, а вже другорядні в банках налаштовують самі, напр. навіть невеликі суми, але однотипні протягом короткого часу(1-2 дні) – вже ставиться прапорець “сумнівно”, потім перевіряються вручну такі операції, а в іншому банку це може бути автоматичне блокування, а ще десь ще інакше. Одноразово за 2,5к точно не потрібно переживати, я умудряюся на Приват щомісця 48-49К отримувати і поки вижив )))

  • RedAlert

    Учасник
    17 Травня, 2026 в 14:46

    Пару тижнів тому челу блоканули карту і всі рахунки за то, що він мені перевів 3 рази по 940грн за день.

    Я не недавно відкрив рахунок в новому для себе банку. І рахунок відкрився зразу, але доступ до нього розблокували лише через 3 дні. Плюс прийшло повідомлення, що рахунок взято на облік податкової. Ось я тепер думаю чи користуватися ним взагалі, і чим це загрожує)

    • Ця відповідь була змінена 2 тижні, 6 днів тому -  RedAlert
    • Kobra

      Учасник
      22 Травня, 2026 в 13:24

      щось приват ругався останнім часом на таке, а укрсиб норм

  • Kobra

    Учасник
    19 Травня, 2026 в 15:32

    Я думаю навряд…

  • StasPeev

    Учасник
    21 Травня, 2026 в 07:47

    Пополнили твою карту в терминале да и всё.

Увійдіть, щоб відповісти.

Кричалка - покерний чат на UAPOKER