я трохи турбуюся за @batmanburgui давно в рейтингових турнірах не бачив. а в цій темі він мав би всім розказати, як батя усіх пивоманів, а досі не відписався
вчора з’явилась неприємна новина – hand2 note більше не буде безкоштовною в жодній версії. звісно, жодних підстав хейтити розробників немає – все ж таки вони протягом довгого часу давали користуватися плодами своєї праці, але разом з тим не думаю, що вони багато зароблять таким рішенням. хто платив до цього, платитиме і далі, – а дуже мало з тих, хто користувався безплатною версією потягнуть підписку, яка у 3-й версії найдешевше коштує $240 на рік, а в 4-й хоч і є план для мікролімітів, але і він тягне більше $100 на рік
скачав х2н 4 – два тижні покористуюсь тріал-версією. далі звісно платити такі гроші не буду, тим більше, що я зараз ще й не маю змоги регулярно катати.
є ще така штука drivehud 2 – для аналізу сесій і бази, нічим не гірше х2н. а от хад кривий у нього. версія для мікролімітів коштує десь $2.5 на місяць – то ще думаю, чи брати його чи просто перейти на руми, де трекери взагалі заборонені
безкоштовна версія hand2note 3 остаточно RIP від учора. фактично, розробники чомусь впевнені, що люди будуть готові відразу платити $200 на рік за про-версію, в якій 90% функцій гравцям мікролімітів непотрібні. а версії для мікросів за притомну ціну, але з обмеженим функіоналом, на жаль не хочуть зробити.
абсолютно проти. грати фрірол 4 години? бо хані турнір з такою структурою стільки ж і триває але там призи $100. але дійсно, SL-247 слушне запитання піднімає – ВікторОд і батонс з цією ж самою структурою турнірів (10-хвилинних рівнів в рейтингових ніколи не було) з року в рік були в річному топ-3, а тепер кажуть: ні, вона нам не підходить. Що саме змінилося, поясніть?
Ця відповідь була змінена 1 рік, 2 місяці тому - just_smarty77
Ця відповідь була змінена 1 рік, 2 місяці тому - just_smarty77
та ні. я нічого не робив, просто через 14 днів у мене залишився тільки дефолтний HUD, а так все працює. завантажував з оф. сайту, щоправда це було декілька років тому, може щось змінилося. але в мене досі працює на мікролімітах.
upd. здається я зрозумів. напевно у своїй новій версії, вони не дають вже безкоштовно користуватися. спробуй цю версію видалити і знайди у них версію hand2note3. там є 30-денний тріал і після нього можна коритсуватися, але з тими обмеженнями, про які я казав
Ця відповідь була змінена 1 рік, 2 місяці тому - just_smarty77
9 Квітня, 2025 в 08:35
у відповідь на: пс проблема
ось вирішення від сапорту. але іноді так буває, що error message з’являється просто через якийьс конфлікт софта, і проблема насправді може бути в іншому. спробуй поки це
8 Квітня, 2025 в 22:28
у відповідь на: пс проблема
чим новіший тим краще🤷♂️. схожі проблеми, як і Ігоря на скріні, виникають на старих віндовсах у різних програмах, бо розробники вже не тестують роботу своїх продуктів на цих версіях, тому ймовірність всяких програмних конфліктів зростає
Виникла проблема з повідомленням про цю публікацію.
Заблокувати користувача?
Будь ласка, підтвердіть, що ви хочете заблокувати цього користувача.
Ви більше не зможете:
Бачити нові дописи користувача
Згадувати цього учасника в повідомленнях
Писати цьому користувачеві
Додавати цього користувача до контактів
Зверніть увагу:
Ця дія також видалить цього користувача з ваших контактів і надішле звіт адміністратору сайту.
Застосування змін може тривати декілька хвилин.