Вам вже є 21 рік?
Доступ до матеріалів сайту дозволено лише повнолітнім особам. Підтверджуючи свій вік, ви погоджуєтесь з правилами перегляду контенту.
Трохи зачекайте!
Виглядає так, що вам поки зарано до нас. Повертайтеся, коли святкуватимете свій 21-й день народження! 🎂
Відповіді – Форуми – just_smarty77 – Сторінка 3 – UAPOKER

Створено відповіді на форумі

Сторінка 3 з 6
  • just_smarty77

    Учасник
    13 Серпня, 2025 в 10:21 у відповідь на: Когда нет мани в кармане, или шекели не пахнут

    я б радив спочатку переконатися, що з усіх цих ноунейм-помийок ти зможеш потім вивести кошти. а то бували випадки, коли люди наб’ють якусь сотню баксів у румах, де фактично живих гравців на гроші немає, а фріролами просто заманюють, щоб мати хоч якийсь онлайн. І через якийсь час виявляється, що для виводу треба спочатку депозит, потім 1000-крокова верифікація особи і платіжного методу а потім підтримка не відписує і ще купа всього.

  • just_smarty77

    Учасник
    10 Серпня, 2025 в 17:19 у відповідь на: Обмінники

    з місцевих точно з 888 виводить @Lipetskiy_UA , пошукай його тему чи напиши в приватні. репутації кидали не має, я виводив (чи може поповнював) через нього, хоча давненько. З відомих є pokerbank, надійний, з ним багато стрімерів співпрацюють, але курси і комісії там не дуже

    • Ця відповідь була змінена 10 місяці, 3 тижні тому -  just_smarty77
  • just_smarty77

    Учасник
    18 Липня, 2025 в 20:20 у відповідь на: Гумор і меми про покер
  • just_smarty77

    Учасник
    14 Липня, 2025 в 12:27 у відповідь на: АА!?

    ну і від чого тут бути в розпачі? так, кол з QJs може й мінусовий, але ж це фрірол, тут спокійно і 72 могли б заколити. Роблячи рейз, ти ж не сидів і не благав подумки “скинь, тільки скинь”, а хотів отримати кол, правильно? ну а далі при такому СПР, ясно що ніхто (і автор поста у тому числі) стрейт-дро не викине навіть у туріку за гроші, не те що у фріролі.

  • just_smarty77

    Учасник
    24 Червня, 2025 в 13:11 у відповідь на: Что это означает: “домен не лицензионный”?

    думаю тут це банально означає сторонній провайдер лайв-результатів не надає такі послуги для території України

  • just_smarty77

    Учасник
    16 Червня, 2025 в 14:35 у відповідь на: H2N всьо??

    Порадьте додаток, або плеєр що б розглядати історію своїх роздач, на старсі – UAPOKER

    кінець цієї дискусії почитай

    • Ця відповідь була змінена 1 рік тому -  just_smarty77
  • just_smarty77

    Учасник
    15 Червня, 2025 в 11:45 у відповідь на: Покерна ситуація з АТо

    я не мтт-шник, але навіть сама примітивна логіка показує, що точно не плюсовий пуш і саме через те, що це нокаут-структура. якщо б ти покривав опонента на бб, то зміст за нок пушити ще був би. а так ти не покриваєш нікого, отже своїм пушом ти показуєш, що ти виключно хочеш стілити, адже якби ти хотів отримати від них кол, то робив би простий рейз. тож тим самим ти дав розуміння чіп-лідеру, що у тебе точно не валети+, а проти всіх інших рук 87s має достатньо еквіті, щоб поїхати за 5-кратний нок. якби болісно і контрінтуїтивно це не було, але тут треба було грати рейз і розігрувати постфлоп, фолдити, тому що це фіналка, треба враховувати пейджампи, ціну турнірного життя. На таких стадіях доволі часто фолди є більш плюсовими, не чіп-EV, а саме призових. Такий пуш був би правильним, якщо б це не була нокаут структура і стеки були менші 10бб

    на місті малого блайнда я зіграв би так само, його кол не помилка це точно

  • just_smarty77

    Учасник
    20 Серпня, 2025 в 17:17 у відповідь на: 888sport не виплатив виграш

    це на те, хто пройде в наступний раунд

  • just_smarty77

    Учасник
    13 Серпня, 2025 в 11:18 у відповідь на: Когда нет мани в кармане, или шекели не пахнут

    якраз “інші” я і мав на увазі, на койні сам граю. але загалом в мене правило регулярно грати лише в тих румах, де я успішно перевірив функціонал кешаутів і верифікації

  • щодо того чи можна заходити в один і той самий турнір з різних вітрин однієї мережі. VBet, GromPoker і Web3Poker так само мають однаковий софт і спільний пул, і знаю людей, які доводили, що можна в один і той же турнір з різних акаунтів заходити (не одночасно, звісно, а повторно після вильоту) і це не буде мультиакаунт, поки в один прекрасний момент їм не морозили акаунти і кошти. Не буду доказувати, може у WPN інші правила, але краще взнати точно перш ніж це робити

  • just_smarty77

    Учасник
    24 Червня, 2025 в 13:26 у відповідь на: Что это означает: “домен не лицензионный”?

    ніяк не впливає. Просто на місці отого “Домен не ліцензований” має бути лайв-скор, або навіть лайв-стрім. В твоєму випадку або провайдер цих послуг або може навіть цього конкретного матчу не надає таких послуг на території України.

    • Ця відповідь була змінена 1 рік тому -  just_smarty77
  • є версія не за 600🙂 hand2note також має пакет для мікролімітів – такий самий поріг: абі22 для турнірів і НЛ25 для кешу. але коштує $190 в рік і максимальним обсягом бази 200к рук

  • за базу я знаю. я до того, що розробники х2н настільки жадні, що навіть безкоштовно не дадуть тобі можливість стару базу відкрити. треба купувати платну версію.

    а що, драйвхад настільки гі*ном виявився? я його запустив яклсь під час сесії, побачив, що хад навіть розташування позицій столом не може зробити, і закрив. Але робота з базою, як мені здалося, там ніби не настільки калічна, а коштує ще дешевше ніж хм3

  • так, вони просто відключили доступ до сервера, щоб люди навіть не мали доступу до своєї старої бази, не кажучи вже про хад.

    а який софт ти тестував, крім хм3?

  • Якщо покер-рум дозволяє використання трекерів і хадів, то не має значення, який саме – так що drivehud теж дозволений.

    Мені чим хад від х2н був найбільш корисний – це функція quick hand , тобто можливість швидко подивитися останні шоудауни опонента, а в усьому іншому для мікролімітів не потрібно ніяких суперскладних статів. і ця функція навіть в дефолтному примітивному хаді у безкоштовній х2н була. А у drivehud, наприклад, немає навіть в платній версії. не знаю за інші трекери, holdem manager 3 чи pokertracker 4. З холдем менеджером, я пам’ятаю, дуже давно, вже років 6 тому, стикався – я хотів його встановлювати, але там в рази складніше було налаштувати у порівнянні з hand2note

Сторінка 3 з 6
Кричалка - покерний чат на UAPOKER