Олександр Шовковський став амбасадором Betking до ЧС-2026
Колишній головний тренер київського «Динамо» та чинний депутат Київради Олександр Шовковський розпочав співпрацю з ліцензованим оператором онлайн-казино та спортивних ставок Betking.
У межах маркетингової кампанії вже запущено серію відеоматеріалів, де Шовковський презентує власні прогнози на матчі майбутнього мундіалю. Проєкт отримав назву «Король прогнозів», а колишній спортсмен планує надавати аналітику на всі етапи турніру — від групової стадії до фіналу.
Затягнули Сашку а він ще й депутат, не знав
Тоже был не в курсе такой информации… 😆
Я вже не здивований що вони в політиці, Ребров 30 мільйонів за Єрмака дав наприклад
Мафия бессмертна. 😆👍
Це точно👍 були й будуть
Бачив його біля Київради на Хрещатику пару разів.
Чудесно. 🙃👍
Вітаю та бажаю йому успіху й надалі!
мандат депутата не вічний, тож треба мати запасний варіант працевлаштування та отримання прибутку..:):)
Шовковський дуже ризикує своєю профрепутацією. Зголосившись на пропозицію контори давати прогнози, в разі тотального незбігання його прогнозів з дійсність він може наразитися на шквал критики та мемів і тоді прощавай всі колишні досягнення і репутація, стане посміховиськом.
Он уже давал ранее прогнозы, вроде на Vbet (возможно ошибаюсь, но точно на конторе БК, которая была на футболках Динамо!), записывая ролики и давая рекомендации на матч. Но мне пох, я его не слушал 😀
И Сашо туда…