«Не для мене»: Патрік Антоніус пропустить турнірний марафон на WSOP 2026
Фінський професіонал та член Зали слави покеру Патрік Антоніус поділився планами на прийдешню серію WSOP 2026, яка пройде з 26 травня по 5 серпня у Лас-Вегасі. Попри масштаб події, де буде розіграно 100 браслетів, хайроллер планує зосередитися виключно на закритих кеш-іграх.
За словами Антоніуса, він не брав участі у звичайних браслетних турнірах серії ще з 2007 року. Виснажливий турнірний графік не приваблює гравця, проте він припускає можливість участі у Main Event, якщо активність у кеш-іграх піде на спад. Підготовка Антоніуса до літнього сезону залишається незмінною протягом останніх трьох років: підтримка фізичної форми та зміщення графіку сну для ранкових сесій, оскільки дорогі кеш-ігри у Лас-Вегасі у цей період зазвичай стартують між 9:00 та 11:00 ранку.
Наразі фінський професіонал поєднує активну гру на найвищих лімітах із розвитком власного бізнесу. Його компанія First Land of Poker (FLOP) трансформувалася з мобільного додатку для покерної спільноти в автоматизовану систему управління для лайв покер румів. Задля виходу на ринок США компанія запускає серію FLOP Cash Game Tour, у межах якої Антоніус особисто проведе три дні кеш-ігор.
Кеш игры очень удобная штука. 👍
Повністю згоден та підтримую бро особливо коли йде в плюс!))
Когда в минус, то тогда, конечно, эта штука неудобная. 🙃 Но удобная в том, что ты независим от расписания и количества времени. 🙃👍
повністю згоден та підтримую бро))
ну в кеш іграх можна набагато більше виграти або програти))
Шкода що пропустить, він чудовий гравець
а чого тут жаліти, хлопець визначився що йому краще: турніри чи кеш. тим більше що за його словами він вже давненько в браслетних серіях не бере участі.
Уже 19 лет не играет в обычных браслетных событиях, тогда и нечему удивляться.
Ну не хочет, как хочет ))
Що тут сказати, красава.
Сдулся рано…