Дженніфер Гарман розповіла, як тильт через відомий слоурол приніс їй прибуток у Bellagio
Членкиня Зали слави покеру Дженніфер Гарман була однією з головних зірок та улюбленицею глядачів на телевізійних покерних шоу у 2000-х роках. Останніми роками вона відійшла від світла софітів, проте покер на високих лімітах залишається регулярною частиною її життя.
Дворазова володарка золотих браслетів World Series of Poker повернулася на серію цього літа з позитивним настроєм, розраховуючи виграти свій перший трофей з епохи до покерного буму Кріса Манімейкера. Гарман, яка проживає в Лас-Вегасі, поспілкувалася з журналістами під час перерви в перший день турніру Event #9: $10,000 Omaha Hi-Lo 8 or Better Championship, який став для неї першим цього літа.
Гарман зазначила, що наразі грає велику кількість кеш-ігор, переважно в закритих складах у казино Aria та Bellagio. Проте цього року вона відчуває бажання повернутися до гри в турнірах WSOP та поборотися за третій браслет (свій другий трофей вона завоювала у 2002 році). У 2015 році Дженніфер увійшла до Зали слави покеру разом із колишнім професіоналом сайту Full Tilt Poker Джоном Джуандою.
Знаменитий слоурол
Під час трансляцій WSOP на каналі ESPN у 2005 році Гарман стала жертвою одного з найвідоміших слоуролів в історії покеру. На рівері вона зібрала фул-хаус і зробила велику ставку, поставивши свого опонента, нью-йоркського професіонала Корі Зейдмана, в олл-ін. Зейдман, який зловив на рівері один з аутів на стріт-флеш, не зробив миттєвий кол, а натомість тривалий час розігрував театральну паузу перед тим, як заколити, подвоїтися і залишити Гарман з коротким стеком.
Сьогодні Зейдман відбуває 46-місячний термін у федеральній в’язниці після визнання провини у жовтні 2025 року в шахрайстві з використанням електронних засобів зв’язку, пов’язаному з нелегальним букмекерським бізнесом.
Гарман також поділилася історією, що відбулася наступного року на WSOP, коли вони знову опинилися за одним столом:
«Перший день, самий початок турніру. Він вибиває мене приблизно за 30 хвилин. Я вилітаю з турніру в повному тильті. Одразу йду в Bellagio і сідаю грати. Це була пот-лімітна омаха. Здається, кеп становив $125,000. Я виставляюся в олл-ін у трьохсторонньому поті з нижніми двома парами проти старшого сету та старшого стріту. Ми крутили два рази, і в обох випадках мені закрився раннер-раннер флеш, завдяки чому я виграла весь пот. Я просто взяла лотки, обміняла фішки і пішла. Це повністю нівелювало мій тильт».
Виграти третій браслет у турнірі з Omaha Hi-Lo за $10,000 покеристці не вдалося — вона вибула зі змагання на другий день, проте планує взяти участь у інших івентах серії поточного літа.
Интересный рассказ.
хай щастить
дуже цікаво було по читати та бажаю ії успіху й надалі та отримувати гарні виграши!
Два аута на Стрит-флеш я би сказав не так вже і мало, деколи і один аут грає!
Але те що вона поїхала відбиватися в казино це погано, могла і не відбитися!
Один аут, у неё была дама бубновая!
Ааа, точно! Ну капець роздача, просто космос!
Один аут зіграв все таки…
рідкісний приклад, коли після програшу людина сідає за інший формат та приймає таке рішення!!що відбиває негативні емоції..:):) проте все могло піти за іншим сценарієм..
Це я би сказав вийняток з правил! Якщо розглядати найбільш поширеніший сценарій – ти програєш все що маеш на данний час. Ну деколи да, щастить відбитися, але це рідкість!
Так, те відео тоді норм завірусилось серед комьюніті. Сторі із перекриттям тільта цікава звісно, молодець, що пішла на касу одразу.
На видео нет никакого слоурола!
Таки гарний стрейт флеш йому дійшов
Лудоманка пошла отыгрываться 🙂
Кул сторі)