CS2: Фрібет
VBET Україна проводить акцію «CS2: ФРІБЕТ» з 7 до 17 травня 2026 року. Користувачі можуть отримати фрібет у розмірі 20% від суми першої виграшної ставки на матчі Counter-Strike 2.
Кваліфікаційною вважається ставка типу ординар від 500 грн з коефіцієнтом 1.75+ на події CS2.
Бонус нараховується лише за умови, що ставка була зроблена та розрахована протягом однієї доби. Максимальна сума фрібету становить 3000 грн. Акція оновлюється щодня о 00:01, дозволяючи брати участь у кожному новому періоді.
Отриманий фрібет необхідно використати протягом 72 годин на кіберспортивні дисципліни (ординар або експрес, прематч чи лайв). Максимальна виплата за результатом використання фрібету обмежена 400% від його номіналу.
CS все популярніше стає у світі ставок
так бро а я ще навіть в нього не грав тільки в стару класику cs.16))
Прогресс идёт в гору. 🙃
ставки на тарганів цікаво роблять? 😄
😳😳😳 Это где такое делают? 😆😆😆
Десь на зоні 🤣
– Десь на зоні 🤣
– “И сизый полетел по лагерям”… 🎼🎵🎶🙃
Пробив в інеті кажуть що ставки на тарганів суворо заборонені на зоні 😅
– Пробив в інеті кажуть що ставки на тарганів суворо заборонені на зоні 😅
– Чтобы у зеков не было возможности выиграть сигарету. 🙃
Не справедливо🤣
Свого часу в Києві у гідропарку був легеднарний заклад під назвою “Васільок” – там серед іншого таргани бігали на бабки. Спеціальний трек стояв у залі із прозорого пластику. Я трохи ох*їв, коли вперше побачив.
🤣виявляється такі заклади були))
– Не справедливо🤣
– Как и на воле: одинаково. 🤣
Так он всегда и был на первом месте)
Ніколи не ставив на них)
Ясно)
Gl!
бажаю успіху всім в cs 2
400% максималка с фрибета)
На канале Maincast показывают турниры.
Ночью не ставьте, а то в период не попадёте.