Чемпіон WSOP Грег Реймер пояснив, чому не віддає свої скам’янілості «придуркам»
Чемпіон WSOP 2004 року Грег «Фосілмен» Реймер розповів про незвичну традицію, яку підтримує вже багато років. Якщо він не виграє турнір, то гравець, який вибиває його з події, отримує справжню скам’янілість, яку Реймер використовує як кард-протектор. Виняток становить лише так зване «правило придурків».
За словами Реймера, він бере на кожен турнір нову скам’янілість. Якщо здобуває перемогу, вона поповнює його особисту колекцію разом із трофеями. Якщо ж вибуває, то передає її супернику, який його вибив.
Втім, існує виняток.
«Якщо вони активували “правило придурків”. Таке трапляється дуже рідко — навіть не раз на рік у середньому. Але якщо хтось поводиться як справжній придурок, жодної скам’янілості він не отримає».
Свій знаменитий псевдонім «Фосілмен» Реймер отримав завдяки захопленню палеонтологією. Він колекціонує скам’янілості віком у сотні мільйонів років і згодом вирішив ділитися цим хобі з покерною спільнотою.
HEARTWARMING: @martin_zamani busted @FossilMan in the $25k PSPC and was gifted a personalized fossil from the 2004 WSOP Main Event champ pic.twitter.com/TZjhDUuJ8W
— Connor Richards (@crichardsmedia) January 31, 2023
Ему даже разрешили остаться за столом на видео для росписи, хотя он уже вылетел и был разложен флоп. Вот что делают “окаменелости” ))