Головна сторінка › Форум › Все про спорт › Друзі як вам жереб Динамо Київ в єврокубках?
-
Друзі як вам жереб Динамо Київ в єврокубках?
Розміщено Jokerzao7 - 21 Червня, 2026 в 23:10Дуже цікаво чи дійде Динамо до групового турніру ліги Європи
tryki-miky відповів 10 годин, 56 хвилини тому 7 учасників · 6 Відповіді -
6 Відповіді
-
думаю це максимально малоймовірно. якщо буде ЛК і відповідно ”євроосінь” то це буде успіх
Увійдіть, щоб відповісти.