Філ Гельмут повернувся до гри після COVID
Після семи днів хвороби на COVID-19 Філ Гельмут успішно повернувся за столи Світової серії покеру та показав сильний результат у турнірі WSOP $50,000 Poker Players Championship. Володар 17 золотих браслетів приєднався до одного з найпрестижніших турнірів року із запізненням у другий день і зміг перетворити стартові 300 000 фішок на стек у 900 000.
За підсумками дня Гельмут посів 16-те місце в чіпкаунті серед 39 гравців, які продовжать боротьбу в День 3. Переможець турніру отримає $1,34 млн і легендарний трофей Чіпа Різа.
💪 After battling COVID for seven days, @phil_hellmuth is finally back at the @WSOP. He explains why the unexpected rest might be exactly what he needed heading into the $50,000 Poker Players Championship. pic.twitter.com/fyylLeSizw
— PokerNews (@PokerNews) June 22, 2026
1,3 лимона ні фіга собі
А що в них ще ковід є?) я думав вже все
Десь горло заболіло то зразу грип
дідусь має всі шанси щось заробити..:):)