Вам вже є 21 рік?
Доступ до матеріалів сайту дозволено лише повнолітнім особам. Підтверджуючи свій вік, ви погоджуєтесь з правилами перегляду контенту.
Трохи зачекайте!
Виглядає так, що вам поки зарано до нас. Повертайтеся, коли святкуватимете свій 21-й день народження! 🎂
Діб про конфлікт із переможцем WSOP: «Він робив речі, які хотілося б бачити на камері» - UAPOKER

Діб про конфлікт із переможцем WSOP: «Він робив речі, які хотілося б бачити на камері»

Діб про конфлікт із переможцем WSOP: «Він робив речі, які хотілося б бачити на камері»

Шон Діб розповів про напружені стосунки з Джої Коуденом після їхнього хедз-апу в турнірі $3,000 Mixed Games: Nine-Game Mix на WSOP.

Діб розпочинав вирішальне протистояння з перевагою у фішках 2:1, однак не зміг довести справу до перемоги. Для нього це вже третє друге місце на WSOP у 2026 році.

Після завершення турніру Діб залишив стіл, не потиснувши руку Коудену. Раніше він уже стикався з критикою за аналогічний вчинок після поразки від рекреаційного гравця Жиль Сільбернагель у турнірі WSOPE Colossus.

В ефірі шоу WSOP Countdown Діб пояснив свою реакцію тим, що між ним і Коуденом виник конфлікт безпосередньо за фінальним столом. За словами Діба, вони були знайомі багато років і завжди підтримували дружні стосунки, але ситуація змінилася під час хедз-апу.

За його словами, трибуни активно підтримували обох гравців, атмосфера була дуже емоційною, а Коуден називав його «лиходієм» та заявляв, що його ненавидять.

«Його адреналін зашкалював. Це був найбільший виграшний результат у його кар’єрі. Думаю, момент просто взяв над ним гору. Він поводився як абсолютний придурок», — сказав Діб.

Також він заявив, що протягом останньої години чи двох Коуден робив багато речей, які не потрапили в трансляцію.

«Люди бачили, як я просто пішов після завершення турніру, але якби це було на камері, моя реакція виглядала б значно зрозумілішою».

Озираючись назад, Діб визнав, що шкодує про відмову потиснути руку Сільбернагелю після WSOPE Colossus. Водночас він зазначив, що тепер між ним і Коуденом є «погана кров».

Діб також не втримався від чергового випаду на адресу суперника:

«Не думаю, що він достатньо хороший гравець, щоб ще раз вийти зі мною в хедз-ап, але якщо це станеться — він не виграє».

Відповіді

Кричалка - покерний чат на UAPOKER