Діб про конфлікт із переможцем WSOP: «Він робив речі, які хотілося б бачити на камері»
Шон Діб розповів про напружені стосунки з Джої Коуденом після їхнього хедз-апу в турнірі $3,000 Mixed Games: Nine-Game Mix на WSOP.
Діб розпочинав вирішальне протистояння з перевагою у фішках 2:1, однак не зміг довести справу до перемоги. Для нього це вже третє друге місце на WSOP у 2026 році.
Після завершення турніру Діб залишив стіл, не потиснувши руку Коудену. Раніше він уже стикався з критикою за аналогічний вчинок після поразки від рекреаційного гравця Жиль Сільбернагель у турнірі WSOPE Colossus.
В ефірі шоу WSOP Countdown Діб пояснив свою реакцію тим, що між ним і Коуденом виник конфлікт безпосередньо за фінальним столом. За словами Діба, вони були знайомі багато років і завжди підтримували дружні стосунки, але ситуація змінилася під час хедз-апу.
За його словами, трибуни активно підтримували обох гравців, атмосфера була дуже емоційною, а Коуден називав його «лиходієм» та заявляв, що його ненавидять.
«Його адреналін зашкалював. Це був найбільший виграшний результат у його кар’єрі. Думаю, момент просто взяв над ним гору. Він поводився як абсолютний придурок», — сказав Діб.
Також він заявив, що протягом останньої години чи двох Коуден робив багато речей, які не потрапили в трансляцію.
«Люди бачили, як я просто пішов після завершення турніру, але якби це було на камері, моя реакція виглядала б значно зрозумілішою».
Озираючись назад, Діб визнав, що шкодує про відмову потиснути руку Сільбернагелю після WSOPE Colossus. Водночас він зазначив, що тепер між ним і Коуденом є «погана кров».
Діб також не втримався від чергового випаду на адресу суперника:
«Не думаю, що він достатньо хороший гравець, щоб ще раз вийти зі мною в хедз-ап, але якщо це станеться — він не виграє».
Why Shaun Deeb Didn't Shake Hands@shaundeeb addresses the aftermath of his runner-up finish in the $3,000 Nine Game Mix and explains why he chose not to shake Joey Couden's hand. pic.twitter.com/6VewnpoIVF
— WSOP – World Series of Poker (@WSOP) June 22, 2026
найбільший виграш я б тоже не знаю як би поводився
нормальна реакція на образи, але все сводиться до не спортивної поведінки…
ВСОПу треба щось типу формату “бекстейдж”, де можна було б дивитись всю цю цікаву петрушку, яка не потрапляє у трансляцію.